top of page
  • Obrázek autoralesterkova

Výstavy vín 2018


V březnu jsme měli jsme pěkný víkend. 😍 Získali jsme na výstavě vín v Sokolnicích hned 2 šampiony výstavy a to šampiona bílých vín na víno Pálava 2017 a červených vín na Cabernet Moravia 2017. 🍾 Na stejné výstavě ještě taky šampiona v odrůdě Dornfelder a k tomu na výstavě v Čejči ještě 2 zlaté medaile na vína Sauvignon a Tramín červený barrique a na Pálavu ještě stříbro.

V červnu naše tour de výstavy pokračovala a v sobotu 9. 6. jsme si ze svatby na chvíli odskočili převzít cenu na Přehlídku interspecifických odrůd a Hibernal Forum v Šardicích. 🍷 Vyhráli jsme šampiona v kategorii ostatních bílá vína na víno Johanniter. A to není vše. 😊😎 Kromě šampiona jsme získali stříbrné medaile na vína Solaris, Souvignier gris, Hibernal i náš druhý Hibernal v barrique, který na vás ještě čeká v sudu. Červená nezůstala pozadu a zlaté medaile dostaly barrique vína Regent i Rondo. Všechny tyto vína jsou z panenské úrody, kterou jsme na podzim sbíraly.

Toto jsou naše nejhlavnější úspěchy na výstavách vín v tomto roce, další ocenění které jsme získaly najdete v souhrnu úspěchy 2018. :)


99 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page